Hakkımızda

Atılım Elektronik bütünü ile "danışmanlık-tasarım-kurulum-işletim ve bakım" değerler zincirinde uçtan uca hizmet veren bir şirkettir. 

Çok yakın zamanda aydınlatma sistemlerinde tasarruf ve uzun ömür avantajları ile klasik aydınlatma sistemlerinin yerini alacak olan LED aydınlatma sistemleri ile ilgili üretime baslayan Atılım Elektronik , yine bu ürünler için AR-GE ve belgelendirme çalışmalarına da devam etmektedir.

HakkımızdaAynı zamanda tescilli markamız TRADA ile sektörde tasarruflu, fonksiyonel LED aydınlatma ürünlerinin üretimini yapmaktayız. Ayrıca firmamız aydınlatmada dünya lideri markalara sahip Hollanda merkezli LEDNED aydınlatma firmasının da TÜRKİYE’deki  tek yetkili distribütörüdür. Bu kapsamda Türkiye’deki en büyük kapasiteli LED armatür üretim tesisi için yatırım çalışmalarımız da devam etmektedir. Atılım Elektronik 1995 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren ses-ışık ve görüntü sistemleri alanında birçok başarılı projeye imza atmıştır. Gelişen teknoloji, artan ihtiyaçlar  ve talepler doğrultusunda firmamız müşterilerine akıllı bina teknolojileri ve zayıf akım sistemlerinin projelendirilmesi, kurulum ve satış sonrası servis hizmetlerini sağlanması konusunda hizmet vermeye başlamıştır. Yüklendiğimiz proje ve taahhüt işleri, konusunda uzman, tecrübeli kadromuz tarafından yapılmaktadır. 

Misyonumuz: Risk paylaşabilen bir iş modeli sunar,

Uzun süreli ve "kazan-kazan" ilkesine dayanan ilişkiler hedefler,

Teknolojik çözüm ve hizmetlerini "danışmanlık, tasarım, kurulum, işletim ve bakım" değer zinciri içinde tek bir kaynaktan sunar,

Verdiği hizmetlerin iş sonuçlarına yönelik pozitif etkisini taahhüt eder,

Çözümlerinin bütün boyutlarını ele alır,

Müşterisinin kaynaklarını asli işlerine yöneltmelerini sağlar.